Regulamin

Sklep internetowy dostępny pod adresem www.kartki-online.com prowadzony jest przez Karola Jastrzębskiego prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Global Center Karol Jastrzębski. Firma wpisana jest do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej nr
NIP: 821-165-89-01, Regon: 141318900. Siedziba firmy znajduje się w Siedlcach, przy ul. Starowiejskiej 12A. TEL (025) 632-59-36

1. Sklep internetowy www.kartki-online.com prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sieci Internet oraz w siedzibie firmy znajdującej się w Siedlcach przy ul. Starowiejskiej 12A. Kontakt ze sklepem możliwy jest poprzez formularz kontaktowy na stronie www.kartki-online.com  oraz pod adresem: info@global-center.pl Zamówienia są przyjmowane przez stronę internetową www.kartki-online.com Telefon (025) 632-59-36
lub 509-965-511.

2. Kupującym w sklepie internetowym może być wyłącznie pełnoletnia osoba fizyczna lub przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą w jakiejkolwiek formie przewidzianej prawem.

3. Warunkiem złożenia zamówienia w sklepie internetowym przez Kupującego jest zapoznanie się 
z niniejszym regulaminem i akceptacja jego postanowień w czasie realizacji zamówienia.

4. Warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza w serwisie internetowym i podanie numeru telefonu 
i adresu e-mail.

5. Wszystkie ceny podane na stronach internetowych www.zaproszenia-online.com są cenami wyrażonymi w złotych polskich, są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Na każdy sprzedany towar sklep internetowy www.zaproszenia-online.com wystawia paragon lub faktury VAT. Ceny produktów nie zawierają kosztów transportu towaru do odbiorcy końcowego.

6. Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu www.zaproszenia-online.com nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Charakter wiążący – na potrzeby zawarcia konkretnej umowy – zyskują one dopiero z chwilą potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji przez Sprzedającego. Kupujący składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu.

7. Kupujący zobowiązany jest do podania swoich danych zgodnych ze stanem faktycznym. Kupujący wyraża zgodę na umieszczenie danych osobowych w bazie danych sklepu internetowego Sprzedającego oraz ma prawo do wglądu w swoje dane, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia, oraz wyraża zgodę na ich przetwarzanie w celach związanych z realizacją umowy sprzedaży.

8. Sprzedający ma prawo odstąpienia od realizacji zamówienia z powodu braku dostępności towaru. W przypadku dokonania przedpłaty przez Kupującego zobowiązuje się do zwrotu pieniędzy Kupującemu.

9. Czas realizacji zamówienia wynosi od 3 do 7 dni roboczych. W przypadku gdy czas realizacji zamówienia przekroczy 10 dni Sklep poinformuje o tym Kupującego.

10. Sklep realizuje zamówienia na terenie Polski oraz krajów UE.

11. Zamówiony towar dostarczamy za pomocą firmy kurierskiej DPD.

12. Zapłata za towar może być dokonana w następujący sposób:

a) Przelew/przedpłata – kwotę pokrywającą cenę zmówionego towaru, oraz koszt przesyłki należy wpłacić na konto bankowe firmy Global Center Karol Jastrzębski,

nr : 5711 4020 04 0000 3602 5417 6873 mBank

Na poleceniu przelewu (lub blankiecie pocztowym) należy podać numer zamówienia, który wyświetlany jest po jego złożeniu.

13. Kupujący jest obciążany następującymi kosztami dostawy:

a) w przypadku płatności przelewem, na terenie kraju – 20 zł.

c) w przypadku płatności za pobraniem, na terenie kraju – 25 zł.

d) w przypadku płatności przelewem na terenie UE – poza granicami Polski – 180 zł.

14. Wszystkie przesyłki zawierające zamówione towary są ubezpieczone. Zawsze przed odebraniem przesyłki z poczty lub od kuriera w obecności kuriera prosimy o sprawdzenie zawartości i stanu przesyłki. W przypadku niekompletnej, bądź uszkodzonej przesyłki prosimy spisać protokół szkody.

15. Wszystkie informacje, dane, fotografie, opisy produktów i marek są chronione prawami autorskimi.

16. Znaki towarowe, handlowe, nazwy producentów i firm zostały wykorzystane na stronach Sklepu wyłącznie w charakterze informacyjnym i stanowią własność ich prawnych właścicieli.

Regulamin obowiązuje od dnia 1-09-2018

Biuro Obsługi Klienta:

Telefon (025) 632-59-36 lub 509-965-511.

email: info@global-center.pl